Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wnioski 500+

Ilość postów: 2013 | Odsłon: 138355 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1290

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Najlepsze sa te co piszá ze im sie nalezy. Co najwyzej przysluguje, nalezy to pracy szukac.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          O tóż to. Nie powinny matki pisać że im sie należy i opierać wychowywania dziecka tylko z takich form pomocy. Tak to jest pomoc dla was a nie forma wyplaty bo wam się ona należy. Kobitki z mopsu mówiły już wcześniej że wnioski przez internet rozpatrzą jako ostatnie ale już powinny być. Podaliście adres mailowy więc bd się odzywać na meila

                          Gość_Maćkowa
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          kto ci kazał miec dzieci skoro nie masz za co utrzymac, glupota jak widac nie zna granic

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          12:42 ale nie chodzi o nic, a o sprawiedliwość. Ja nie złożyłam jeszcze wniosku, ale NALEŻY MI SIĘ. Skoro rząd chce nam pomóc to jak się nie należy? Mam dwoje dzieci, nigdy nic nie dostałam i nie biegałam po mopsach ale teraz pobiegnę i tak, NALEŻY MI SIĘ.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1293

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Utrzymać dziecko tylko ze środków z mopsu- nie.bądźcie śmieszne.to jest oczywiste że oboje z mężem pracujemy ale skoro taki dodatek biorą wszyscy,rowniez ci co nie pracuje żadne z rodziców w rodzinie -to Czemu ja mam rezygnować? Dziwne są te niektóre komentarze tutaj,skoro z moich między innymi podatków utrzymują więźnia i to za duża kasę to czemu mi to ma się nie należeć?Należy mi się bo do tej pory nic mi się.nie należało,bo zamiast ciągnąć z mopsu poszłam do pracy i sami zarabialismy na.nasze dzieci.

                          Śmieszne jest to ze najwięcej do powiedzenia mają ci co pierwsi stoją e kolejce po kasę

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Co mnie obchodzi utrzymywanie wieznia, albo bylego sbka za pieniadze podatnikow?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1295

                          Odp.: Wnioski 500+

                          No właśnie jak to jest. Wnioski z czerwca już rozpatrzone ( jak pisano wyżej),a z kwietnia i maja nie.

                          Coś chyba sobie pracownicy z Mops zle ,,poukładali te wnioski,, przysypali wnioski pierwsze ostatnimi i tak rozpatrują.

                          Wnioskow na drugie i kolejne dziecko to chyba tak długo sprawdzac nie powinni.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Ja składałam wniosek 11 kwietnia, decyzje odebrałam w ten piątek bo jak dzwoniłam to nie ma, a jak poszłam osobiście na informacje to nagle jest. Data wydania decyzji 12 maja więc im to prężnie idzie z rozpatrywaniem decyzji. Jesli nie ma na informacji trzeba iść na góre

                          Gość_Maćkowa
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Ja składałam 7 decyzji jak nie było tak nie ma pojechałam również osobiście z informacji odesłali mnie na górę. Pani mile odpowiedziała ze nie ma i proszę czekać nawet nie sprawdziła w komputerze czy wszystko jest ok.

                          Tylko dziwi mnie to wszystko bo z maja juz mają decyzję a z początku kwietnia jeszcze nie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Ja też byłam na górze, pani sprawdziła w komputerze i powiedziała ze nie ma jeszcze. I że wnioski w kwietniu złożone muszą być do końca czerwca rozpatrzone. Zobaczymy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Nikt nie mowi ze pozytywnie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1301

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Siostra nie ma jeszcze rozpatrzonego wniosku a składała na poczatku kwietnia. Kobita jej powiedziala żeby czekać cierpliwie bo w tym tygodniu będą wszystkie już decyzje.

                          Gość_Maćkowa
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Miejmy nadzieje

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1303

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Ja z 13 kwietnia jeszcze nie mam decyzji. Składałam osobiście, byłam już raz się pytać osobiście i dzwoniłam chyba z 5 razy. Kazali czekać. Mnie nie brakuje pieniędzy, ale baaardzo dziwnie to rozpatrują, rzeczywiście, na to wygląda, że komu chcą to robią.

                          Gość_Marysia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Tak bo tu niechodzi o to.ze żądamy tych pieniędzy natychmiast-jak.się.niektórym.wydaje,bo do tej pory żyliśmy bez tego i było ok.

                          Chodzi o to żeby to jakoś sensownie rozpatrwała a nie składający w czerwcu juz mają rozpatrzone a z kwietnia leżą nietkniete

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          4:46 ale jaka to różnica? Po co się stresować? Ja w ogóle nie rozumiem tego, że mogę złożyć sam wniosek, bez żadnych zaświadczeń, mimo, że w MOPS, gdzie mieszkałam rok temu pani inaczej mi mówiła. Dziś może mi się uda w ogóle ten wniosek zanieść. Czy składam na dole?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Piąte piętro tam gdzie są świadczenia rodzinne, pokój pod literę nazwiska

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Dzięki, raz tam tylko byłam w zeszłym tygodniu w informacji. Pani powiedziała, że sam wniosek i nr konta wystarczy... Ale ja mam dwoje dzieci i a dwoje chcę 500zł, a pani, że nie ma różnicy. Serio tak jest? Odkładałam to a teraz się boję czy zdążę a czas mam rano i wieczorem, wtedy, gdy wszystko nieczynne.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 6162646667 ... 109110111112
Przejdź do strony nr
323 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -