Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wnioski 500+

Ilość postów: 2013 | Odsłon: 138333 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Wyrównanie płacą od razu, parę dni po odebraniu decyzji.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          No właśnie nie parę dni... Odebrałam decyzję 27 czerwca, dziś 7 lipiec a pieniędzy nie mam

                          Więc te 2,3 dni to tylko w niektórych przypadkach

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1502

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Z bonami to żadna bujda. Jeszcze wiele piszących tu na forum się przekona. Nie będę dyskutować ale poczekajcie a upewnicie się że to prawda.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Ale to żadna różnica przecież. Bony też mam na spożywcze więc spokojnie ten 1000zł wydam a nasza kasa zostanie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Coś nie wierze w te bony ale w gruncie rzeczy obojętne mogą być i bony...przydadzą sie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          8:19 wiesz jak ludzie teraz podpiep...ają tych, którzy biorą te 500+, nawet nie wiesz, że kupując piwo a mając dwójkę dzieci możesz byc zgłoszona anonimowo do MOPS, choć jeszcze kasy nie dostałaś. Teraz każdy się przygląda podejrzliwie matkom dwójki i więcej dzieci. Nawet na balkonie nie zapalę nigdy, choć paliłam paczkę na 2mc, ale teraz już tylko jak jestem na wsi to puszczę dymka. Nie chcę mieć mopsu na głowie i ich kontroli w domu. Normalnym na pewno dadzą kasę a tym, których sąsiad życzliwy podpie...y anonimowo dadzą bony.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1508

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Z bonami to prawda. Mam znajomą w Dębicy i tam takim rodzinom patologicznym juz wypłacają w bonach bo właśnie ktoś ich zgłosił że tracą kasę w nieodpowiedni sposób,

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Chodzi o to ze prawdziwej patologii nikt nie zgłosi bo się będą bali ale normalne rodziny będą zgłaszać zazdrosnicy

                          Gość_a
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Normalne rodziny nie mają się czego obawiać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          A jak zweryfikują tą "normalność"? Ja czasem piję piwo i każdy widzi, że je niosę w weekend z auta i nie wiem czy jesteśmy jeszcze normalni czy już nie. A bywa i tak, że pijemy drinki i miewamy gości do 23. Już się boję, bo pewnie każdy myśli, że biorę tą kasę a ja dopiero z wnioskiem byłam pod koniec czerwca.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Przecież normalność widać na pierwszy rzut oka. Jeśli dzieci są zadbane, uśmiechnięte i wesołe to znaczy, że nie ma czego się czepić. To, że kupujesz sobie od czasu do czasu piwo czy zrobisz małą imprezkę w domu nie świadczy o żadnej patologii, nie popadajmy w skrajności bo dojdziemy do absurdu. Nie ma co przejmować się zakompleksionymi ludźmi, którzy zazdroszczą innym. Pozdrawiam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1512

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Czeka ktoś jeszcze na wyrównanie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Mam pytanie jak otrzymacie decyzję ile czekaliscie na pieniążki. Bo dostałam dziś decyzję i ciekawi mnie ile potrzeba czekać na wpłatę na konto.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Trzy dni czekałam, dostałam ostatniego czerwca. Możliwe że dostaniesz z wpłatą za lipiec.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1515

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Ja odebrałam w ubiegły poniedziałek, pieniążków nie mam

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Nie popadajcie w paranoję , nie zapale , nie wypiję piwa - żyjcie jak do tej pory - Ci normalni ... hehehe

                          Gość_ktoś
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Przecież normalne rodziny także napiją się piwa czy coś mocniejszego jak jest okazja, to chyba normalne. To co może wszyscy w ogóle nie pijmy nie jedzmy, nie palmy itd. bo strach, że są sąsiad prze skarży. Co niektórzy naprawdę popadają w paranoje. Bez przesady.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          12:30 bo dużo zależy od środowiska. Ja mieszkam wśród dziwnych ludzi, naprawdę. Mimo, że młodzi, że też noszą czteropaki to z łaską na dzień dobry odpowiedzą a starsi albo i nie od nas. Mieszkamy tu 3lata i o dziwo w tym bloku nie mam żadnej znajomej, do której mogłabym pójść gdybym czegoś potrzebowała. W bloku obok też stare bajdy o czym przekonałam się na forum, gdy obsmarowywali pewną osobą (mam nadzieję, że za to odpowiedzą). Rozumiem, że niektórzy nie mają czasu itd ale skoro zagaduję bo aż mi głupio, że mieszkamy tak blisko i nawet nie wiemy jak się nazywamy a oni ignorują to czuję się źle. Mam nadzieję, że wygram w lotto i kupię dom a mieszkanie wynajmę. Dodam, że mieszkałam w innym mieście, gdzie wszyscy się znaliśmy po bardzo krótkim czasie. Duże miasto a sąsiadka wpada z tacą, ciasto, kawa żeby się zapoznać, było z kim na tarasie posiedzieć a i sąsiedzi w wieku moich rodziców proponowali często, żebym wpadła do nich, żeby dzieci u nich zostawić. Ostrowiec jest specyficzny i nigdy sobie nie daruję, że mnie tu mąż ściągnął.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 7273757778 ... 109110111112
Przejdź do strony nr
323 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę