Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wolna niedziela

Ilość postów: 443 | Odsłon: 12569 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 389

                            Odp.: Wolna niedziela

                            Naprawdę mam wrażenie,że wiekszość tu piszących zwolenników wolnych niedziel to ludzie z ciemnogrodu,którzy recytują regułki wbite go główek przez TV! Nie mają własnego zdania,ani argumentów innych niz te usłyszane w telewizji-tak,tak bo zrobili to dla ludzi i dla ich rodzin!!! Yyyhyyy...Jezeli robili by to z myślą o ludziach,to powinni zrobić ZAKAZ PRACY W NIEDZIELE,a nie zakaz handlu,i wtedy byloby wszystko ok :-)

                            Gość_Solidarnie
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Dlaczego obrażasz ludzi ? Czy to że chcą normalnie spędzać chociaż niedzielę to coś złego ? Dlaczego w takich państwach jak Niemcy czy Francja jest to normalne a u nas tak być nie może ? Czyżbyś był właścicielem jakiegoś sklepu i sam musisz teraz stanąć za ladą ? Ludzie właśnie mają własne zdanie i nie chcą pracować w niedzielę. Tak samo było parę lat temu gdy wprowadzali wolne w dni świąteczne. Teraz wszyscy się przyzwyczaili i jest bardzo dobrze. Przestań już powtarzać o tym całkowitym zakazie pracy bo nudny się stajesz.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            12:58 Polska to nie Niemcy czy Francja zacznijmy od tego! Mnie interesuje Polska,jakie sa tu realia,zycie i zarobki.Nie,nie mam z branżą handlową nic a nic wspolnego! Ale nie mysle tylko i wyłącznie o sobie i swojej rodzinie,ale rowniez o innych! Widzisz pewnie sam/a stałas w takim sklepie,i teraz sie cieszysz bo mozesz gdzies jechac,z czegos skorzystac-ale wiedz ze tam Cie roboty nie obsłuzą a ludzie z rodzinami! Co ma powiedziec kierowca tira ktory jest w trasie od pon do soboty (czasem do poznego wieczora) kiedy on ma zakupy zrobic? Na postoju? Na parkingu? Czy moze jak jedzie z towarem z drugiej strony polski do Nas do huty,i pod huta ma sobie kupic kurczaka,buty,spodnie.itd itp?!

                            Gość_Solidarnie
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            No tak, dla Ciebie Polacy to powinni być niewolnikami tak ? Mnie nie interesuje co Ty myślisz, cieszę się z wolnych niedziel tak jak wszyscy, którzy musieli wtedy pracować. Na pewno nie myślisz o innych bo nie sądzę aby zamknięte galerie w niedzielę czy inne sklepy wielkopowierzchniowe były aż takim problemem. Małe sklepiki pracują normalnie jeśli właścicielom chce się ruszyć swój tyłek. Nie irytuj się tak bo Ci żyłka pęknie ;) Niedziele będą wolne i basta! Tak jak w większości normalnych krajów. Tam również jeżdżą kierowcy ciężarówek i jakoś nie narzekają że sklepy zamknięte. Ośmieszasz się człowieku.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Oj dziecka dziecka. Wolne niedziele nie mają nic wspólnego z obrotem sklepów. Nikt nie zostanie zwolniony, a wręcz przeciwnie. Handel jeszcze bardziej się rozwija. Kiedyś były martwe poniedziałki dzisiaj są kolejki przy kasach.

                            Niedziela służy do odpoczynku.

                            Gość_Wszystko wiedzący
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Oj dziecko, dziecko. Aleś się bajek nasłuchał

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Super w końcu część dzieci odzyskała wspólne niedziele z rodzicami.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Tak napewno. Ten kto dbał o wspólne kontakty rodziną to zawsze znalazł czas, a ten co dba tylko o siebie to nawet cały tydzień wolnego nie pomoże.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Mnie to śmieszą te wszystkie oburzenia, krzyki itd. "Armagieddom i kuniec świjata", bo im sklepy na jeden dzień zamknęli. Ja bym to jeszcze rozszerzył i zakazał pracy w niedzielę w zakładach pracy, gdzie nie jest potrzebny nieustanny cykl pracy. Koniecznie trzeba szyć majtki, spawać konstrukcje czy montować maszyny akurat w niedzielę? Tak samo nie ma potrzeby robić zakupów w ten dzień, bo spokojnie można zrobić to na tygodniu, albo w sobotę. Nikt nie pracuje 24h/dobę, że po pracy podjechać na zakupy, więc pisanie o czasie na zakupy tylko w niedzielę to bzdura. Po prostu niektórzy mają tak smutne życie, że nie potrafią zorganizować sobie wolnego czasu inaczej niż łażąc po galerii, albo po castoramie, bo koniecznie w niedzielę trzeba kupić wiertła, czy cement :) Pracowałem kiedyś w firmie, gdzie wypadała nam praca w niedzielę i szczerze tego nienawidziłem, a "dobrowolność" przychodzenia w niedzielę była taka jak w naszych realiach, czyli z góry narzucona. Przytoczony jest argument żeby stacje paliw pozamykać. Pewnie, byłoby najlepiej, ale ludzie się przemieszczają z rodzinami, do rodzin i czasem nawet do pełna zatankowany bak nie ma takiego zasięgu jaki planujemy zrobić w niedzielę. Rozwiązaniem byłyby stacje samoobsługowe (kiedyś w Kielcach taka była). Ja w niedzielę zabieram rodzinę i spędzamy ten czas na spacerach, jeździmy nad Wisłę, w Góry Świętokrzyskie, chodzimy do parku i cieszę się, że inni ludzie też mają taką możliwość dzięki temu, że w niedzielę nie muszą iść do pracy

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            sobota i poniedziałki oblężone sklepy

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Nie widziałem dzisiaj żadnego oblężenia, wręcz pustawo

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 404

                            Odp.: Wolna niedziela

                            Co za bzdury klepiesz gościu z 15:10,właśnie wróciłem z kauflanda i puchy w sklepie.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 401

                            Odp.: Wolna niedziela

                            A ja muszę pracować, bo ty chcesz zatankować samochodów jadąc na wycieczkę z rodziną. Taka jest rzeczywistości, że ktoś pracuje aby inny mógł odpoczywać. Mnie wystarczy, że mam co drugą niedzielę wolną.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            To, że Ty musisz pracować to inni też muszą gościu 15:20 ? Daj spokój, nie bądź zazdrośnikiem. Zmień pracę np idź do Biedronki na kasę i będziesz miał wolne w niedzielę. Stacji jest o wiele mniej niż marketów i pracuje tam mniej ludzi w niedzielę więc Twój argument jest śmieszny.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            15.30 ty nie bedziesz mowil co ma kto robic a tymbardziej kaczynski, pogonimy to towarzystwo juz w najblizszych i przyszlorocznych wyborach

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wolna niedziela

                            Pogonić to sobie możesz kota na podwórku gościu 16:15. PIS spokojnie będzie rządził kolejną kadencję i dokończy refrmę kraju. Niedziele będą już wolne bo nie da się ludziom odebrać tego co raz im się dało.Żadna partia się nie odważy zrobić coś takiego aby ponownie kazać ludziom pracować w niedzielę. Tak więc, przykro mi, ale Twoje nie będzie na wierzchu ;)

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 403

                            Odp.: Wolna niedziela

                            Bzdury opowiadasz gosciu 14:43. Na szczęście niedziele będą wolne od handlu i Ty tego nie zmienisz.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 17182022232425
    Przejdź do strony nr
    13 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -