Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wróżka

Ilość postów: 49 | Odsłon: 9644 | Najnowszy post
  • Wróżka

    czy ktos wie czy jest jakaś dobra wrózka w Ostrowcu? i ile taka wizyta kosztuje?

    Gość_nika25
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Wróżka

      na sienkiewicza jest.ta pani jest niesamowita i nie droga chyba 20 zl kosztuje,niestety aktualnie nie mam do niej kontaktu

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wróżka

        wróżka z sienikiewicza nie żyje

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wróżka

          żyje

          Gość_goś
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wróżka

            Ta Pani nie żyje od 2 lat więc darujcie sobie te kpiny i zostawcie kobietę w spokoju.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

        Odp.: Wróżka

        czy mozesz mi wyslac do niej numer

        Gość_anka
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Wróżka

      Jednym ze źródeł przekleństw w życiu ludzi jest okultyzm. Słowo okultyzm z języka łacińskiego znaczy "rzeczy tajemne, zakryte". Ludzie często fascynują się rzeczami zakrytymi przed nimi. Tajemnice i ukryte prawdy wywołują u nas fascynację i czasami dreszczyk emocji. Fascynacja pochodzi od słowa "czarować". Za fascynacją stoją głębokie pragnienia, często nienaturalne i nie zdrowe pasje. Okultyzm odzwierciedla w ludziach jedne z największych pragnień : wiedza i władza. Wiedza o rzeczach, do których zwykły człowiek nie może dojść i władza czyli wpływ na drugiego człowieka i uzależnianie go od siebie.

      Każdy kto angażuje się w okultyzm powinien zdawać sobie sprawę, że łamie pierwsze Boże przykazanie "nie będziesz miał żadnych innych bogów oprócz mnie i nie będziesz im służył". Okultyzm jest wyrazem buntu przeciwko temu przykazaniu. Przedmioty związane z okultyzmem (talizmany, amulety, figurki), praktyki okultystyczne (horoskopy, wróżby, wywoływanie duchów) oraz kontakt różnego rodzajami medium (uzdrowiciele, energoterapeuci, zaklinacze, znajome znachorki) otwiera w nas drzwi dla demonów. Demony to nic innego jak duchowe stworzenia – byty duchowe, które myślą, czują, pragną. Realizować swoje pragnienia mogą tylko poprzez zawładnięcie ciałem, w najgorszym przypadku ciałem człowieka.

      Biblia mówi, że wszelkie praktyki związane z okultyzmem to "duchowe cudzołóstwo" (Przypowieści 5:3-7). Okultyzm czyli praktyki nad ciemnymi rzeczami duchowymi dzieli się na trzy dziedziny:

      - czary

      - wróżenie

      - gusła

      Korzeniem czarów jest bunt wobec Boga i chęć manipulowaniem ludźmi (1 Samuela 15:23). W liście do Galacjan 5:20 Paweł wymienia czary wraz z bałwochwalstwem i z uczynkami ciała. uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy, Czary w dzisiejszym świecie to rzucanie zaklęć, praktyki mające przynieść nam szczęście, czy magia. Nawet w Internecie możemy znaleźć sposoby rzucania zaklęć czy praktyki voodo. Dziś czary i magia przybierają inną formę niż kilkaset lat temu. Uroki i zaklęcia są dość głęboko zakorzenione w kulturze polskiej. Mimo że 99 % społeczeństwa polskiego stanowią chrześcijanie to o rzucaniu zaklęć słyszał niemalże każdy. List do Kolosan mówi nam o dwóch królestwach : Ciemności i Światłości. Jezus wyrwał nas z królestwa Ciemności do królestwa Światłości lecz poprzez uprawianie czarów ludzie dają dostęp mocom demonicznym do swojego życia.

      Wróżenie jest związane z pragnieniem wiedzy. Człowiek chciałby wiedzieć co stanie się w przyszłości i często udaje się do wróżek czy chociażby czyta horoskopy. Chwyta się kart tarota czy wysyła sms -y o wróżby. Jakikolwiek kontakt z tego typu sprawami naraża nas na gniew Boży, gdyż drogi Pańskie są proste a Bóg dał nam Ducha Świętego i mówi przez proroctwa do nas. Kto stara się i prosi Boga o radę co powinien zrobić w swoim życiu ten dostanie odpowiedź od naszego Ojca. I nie są nam potrzebne żadne wróżby czy jasnowidzowie. Bóg to co mamy wiedzieć o swojej przyszłości objawia nam.

      Kolejną dziedziną okultyzmu są gusła. Gusła działają za pomocą przedmiotów. Mogą być to chusteczki na szczęście czy wstążeczki mające chronić przed urokami. Krucyfiksy, święcona woda, święcona kreda, wycinki pisma świętego często guślarze stosują rekwizyty religijne łącząc to z zaklęciami i wypowiadanymi formułkami. Do guseł może być użyty każdy przedmiot, jeśli ktoś wypowie nad nim jakieś zaklęcie lub urządzi obrządek. Przedmioty mające przynieść szczęście czy chronić od złego (amulety i talizmany) są obłożone klątwą. Gusła dzielą się na rzucanie uroków i na zrywanie uroków. Współcześnie gusłami może być muzyka hevy metalowa w połączeniu z narkotykami – oddziaływanie na podświadomość.

      Bóg w 5 Mojżeszowej 18:9-14 wyraźnie mówi nam o czystości od rzeczy pogańskich i od praktyk okultystycznych Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój. 2 Tymoteusza 3:13 mówi "Tymczasem ludzie źli i zwodziciele będą się dalej posuwać ku temu, co gorsze, błądząc i (innych) w błąd wprowadzając" słowo zwodziciele przetłumaczone jest z greckiego a dosłowne tłumaczenie brzmi "zaklinacze".

      Każda forma zaklęć, czarów, wróżenia ma związek z okultyzmem i z mocami duchowymi. Bóg każe owe występki przekleństwem. Okultyzm to sprawy zakazane i emanujące złem. Nawet jeśli mówimy o amulecie rzekomo mającym przynieść nam szczęście. Należy się wystrzegać jakichkolwiek praktyk magicznych, nawet a może szczególnie: zabobonów i przesądów. Jedynym źródłem czystej duchowej prawdy jest Biblia i Duch Święty, który prowadzi ludzi do Chrystusa.

      Gdy mamy do czynienia z cudami rzekomo od Boga należy sobie zadać pytanie czy ma on na celu zbudowanie nas? Czy zaistniał na chwałę Bożą i czy działo się to za sprawą Ducha Świętego? Żadne inne działania, które mienią się cudami nimi nie są! Cud ma służyć upamiętaniu człowieka i zamanifestowaniu wielkości i chwały Bożej w naszym życiu, oraz towarzyszy mu zwiastowanie ewangelii. Rzekome cuda, które stały się po odprawieniu jakichś praktyk zbliżonych do kościelnych nie są od Boga.

      Działanie mocy i zwierzchności duchowych przejawia się w dziedzinach medycyny niekonwencjonalnej jak również w kontaktach ze światem duchowym:

      - akupresura

      - akupunktura

      - projekcja astralna

      - hipnoza

      - lewitacja

      - sztuki walki

      - kontrola umysłu

      - dynamika umysłu

      - parakineza

      - telekineza

      - uzdrawianie przez dotyk

      - reinkarnacja

      - astrologia

      - ezoteryka

      - pisanie mechaniczne

      - słyszenie głosów

      - jasnowidztwo

      - kryształowe kule

      - irydologia

      - naturoterapia

      - terapia kolorami

      - różdżkarstwo

      - analiza charakteru pisma

      - czytanie myśli

      - telepatia

      - numerologia

      - wywoływanie zmarłych

      - wróżenie z fusów i innych rzeczy

      - oczepiny na ślubie i obrządki związane z nimi

      - homeopatia

      Wszystkie te rzeczy przypisuje się działaniem sił demonicznych, bo zaprzeczają naturze i potędze Boga. Oddziaływające na podświadomość i otwierające nas na duchowy świat, bardzo niebezpieczny świat. Wiele z tych wymienionych rzeczy jest obłożone klątwą przez Boga. Ludzie wyszukują sensu i próbują schwytać i wykorzystać moce, które istnieją we wszechświecie, za którymi kryją się demony. Nieświadomie ściągają na siebie przekleństwo pokładając wiarę w uzdrowienia czy poprawienie sytuacji życiowej. Bóg w zupełności zapełnia nasze potrzeby duchowe i każdy odskok w stronę okultyzmu jest buntem przeciwko Niemu i podważaniem Jego autorytetu.

      Będąc w kontakcie z okultyzmem nawet najmniejszym nasze życie zaczyna powoli się sypać. Może pojawić się w rodzinie jakaś śmierć (szczególnie noworodków), czy poważne niepowodzenie finansowe, choroba czy zły stan psychiczny. Wielu ludzi fascynuje się przedmiotami z kultury wschodu, jednak z czasem posiadania takich przedmiotów mogą nastąpić dziwne niewyjaśnione przypadki. Wyczuwanie czyjejś obecności czy słyszenie głosów. Okultyzm najpierw kusi człowieka wiedzą i władzą, z początku jest przejściem przez życiowe problemy "na skróty" jednak później okazuje się gorzki jak piołun i niszczy nasze życie.

      "Bo miód wycieka z warg obcej, podniebienie jej gładkie jak olej, lecz w końcu będzie gorzka niby piołun i ostra jak miecz obosieczny. Jej nogi zstępują ku śmierci, do Szeolu zmierzają jej kroki, byś nie ujrzał drogi życia, jej ścieżki wiją się niedostrzegalnie. Więc teraz, mój synu, posłuchaj: nie odstępuj od moich pouczeń;" przypowieści 5:3-7

      Jedynym wyjściem z przekleństwa i ucieczką przed działaniem sił demonicznych w naszym życiu jest Bóg i ofiara Jezusa Chrystusa. W nim mamy zerwanie wszelkich więzów mocy ciemności. Wszelkie figurki, obrazy, czy przedmioty, które oddziaływały na nasze życie, lub są przedmiotem bałwochwalstwa należy spalić lub zniszczyć bądź wrzucić do morza czy rzeki tak aby nikt już nie natknął się na nie. Tak jak robili to mieszkańcy Efezu (Dzieje Apostolskie 19:19: "I wielu też z tych, co uprawiali magię, poznosiło księgi i paliło je wobec wszystkich. Wartość ich obliczono na pięćdziesiąt tysięcy denarów w srebrze.") Bez względu na wartość czy przywiązanie do przedmiotu. Tu chodzi o życie i bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny. Proś Boga w modlitwie o przebaczenie i oczyszczenie z grzechów oraz z przekleństwa, które może ciążyć nad Tobą w wyniku Twoich praktyk i styczności z okultyzmem. Proś Boga o ochronę i o łaskę, którą udzielił nam w Jezusie Chrystusie a otrzymasz przebaczenie i wolność od złych duchów stojących za okultyzmem.

      Artykuł pastora Jacka Heidenreicha.

      Gość_Jac
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wróżka

        Haha! ojca Natanka sie nasłuchałeś;-)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wróżka

          Niektórzy się pośmieją, inni wezmą przestrogę na poważnie. To podobnie jak z innymi sferami naszego życia, jedna osoba przyjmie ostrzeżenie, druga w swojej ignorancji dalej będzie szła droga którą uważa za słuszną. Myślę że dobrze jest być pokornym i uznać że niekiedy inni wiedzą lepiej...

          Pozdrawiam

          Gość_Jac
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wróżka

            Jest w Ostrowcu dobra wróżka. Bardzo często korzystałam z jej porad. Tylko trzeba było długo czekać na wizytę. Była tania- 10zł. Ale teraz od paru miesięcy mieszkam poza Ostrowcem.Dlatego wróży mi teraz przez sms.Płacę 2.50 a nieraz wybawiła mnie z niezłych kłopotów.Niedawno założyła też własną stronę- nie pamiętam dokładnie nazwy strony. Ale chyba coś z oczami tarota.

            To młoda dziewczyna,ale wróży świetnie.

            Gość_-lubiąca wróżby-
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wróżka

              Daj jakieś namiary na SMS.Pozdrawiam.

              Gość_basia
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wróżka

                nie zyje wrozka z sienkiewicza??a od kiedy??bo jeszcze niedawno bylam u niej

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wróżka

                  Do _basi: Pan admin nie chce dodać mojego posta ;P nie pierwszy juz raz.

                  Musisz szukać na necie strony związanej coś z oczami tarota. wiem , że na allegro sprzedaje też wróżby.chyba za 6zl trzy wrozby. ma na imię Agnieszka. naprawde wrozy super. nie zawiodlam sie jeszcze nigdy

                  Gość_-lubiąca wróżby-
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wróżka

                    hej a nie masz choć jakiegos numeru tel do tej wrózki agnieszki tez bym chciała żeby mi powróżyła ale nie przez sms

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

              Odp.: Wróżka

              Wszytkim oszołomom korzystającym z wróżek powiem,że byłam u kilku i nigdy nic w życiu mi się nie sprwdziło.Żenada!!!!!Te wszystkie bzdury w które wierzycie działają n wasza podświadomosc ,wrozka wam coś koduje potem chcecie,zeby sie speolnilo i podswiadomie do tego dązycie.Ludzie wyksztalceni w kierunku medycyna,prawo,psychologia,weterynaria iin.nie uznają żadnych wrozek nawet w Andfrzejki a kazdy kto wierzy w nieudowodnione nawet astrologicznie( program naukowy na Discavery dowiodl,ze astrologia nie ma nic wspolnego z astronomia).Owaszem,czasem zadrzaja sie osoby o ilnej intuicji, ale i one sie mylą.Wrozki,wiedzmy,czarownice!!!!!To soby manipulujce innymi i rowniez Wami za Wasze pieniądze.Kto jest inteligentny skorzysta a kto głupi jak but bedzie płacił i nabijal kabze cwaniakom.

              Gość_żenada
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wróżka

                nic dodać nic ująć

                Gość_ciekawy
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wróżka

                  Zawadzki o;.Nowe Piaski

                  Gość_realista
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

                Odp.: Wróżka

                Mało prawdziwych wróżek, większość to ściemy, ja się przekonałem na własnej skórze, że jednak te prawdziwe istnieją. Parę lat temu robiliśmy u prywaciarza w Świnoujściu. Poszliśmy tam do wróżki i we trzech i ta mi wywróżyła, że wygram spore pieniadzę, koledze, że urodzi mu się dziecko. Pieniądzy nie wygrałem, ale dostałem całkiem konkretny spadek a koledze faktycznie urodziło się dziecko (o czym sam wiedział wcześniej, bo jego żoną była w ciąży, ale wróżce oczywiście nic o tym nie mówił). trzeciemu z nas stwierdziła, że nic nie powie, a nam w tajemnicy przekazała, że nasz kolega niedługo umrze (mieliśmy mu nic nie mówić). Nie minęło pół roku jak żegnaliśmy go na cmentarzu... Z tego co później przeczytałem to i tak nie mogliśmy tego w żaden sposób zmienić. Zginął w wypadku samochodowym.

                Gość_kazimierz
                Zgłoś
                Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Auto Handel JaryCars
Branża: auto handel
Dodaj firmę