Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wybory 2023

Ilość postów: 3854 | Odsłon: 115698 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
              • Odp.: Wybory 2023

                Komuchy w Pisie:

                1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.

                2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.

                3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.

                4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.

                5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.

                6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

                7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.

                8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

                9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.

                10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.

                11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki

                12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR

                13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).

                14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.

                16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.

                17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.

                18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.

                19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.

                20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.

                21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.

                22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR

                23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.

                24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS

                25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.

                26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory 2023

                  PiS czerwony jak cegła.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2511

            Odp.: Wybory 2023

            Będę głosował na PIS 13:04 właśnie po to żeby SPOKOJNIE po tych ulicach chodzić, tak jak do tej pory. Na posłów PIS są ataki od dawna i jakoś Budka ani Tusk się tym nie przejęli i nie potępili tego typu zachowań.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wybory 2023

              Ja będę głosował przeciwko PiS, bo nie chcę mieć w Polsce na ulicach drugiej Francji. Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo moje i mojej rodziny, a jak widać Pis mi tego nie zapewni, a wręcz przeciwnie. Antyimigrancki rząd, który nadciągał najwięcej imigrantów w historii i jeszcze udaję, że nie. Wiarygodność PiSu jest tam gdzie wiarygodność gwaranta nie podnoszenia podatków, pod dnem.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wybory 2023

                PiS to wzywa do nienawiści przeciw ich oponentom

                Strach będzie powiedzieć ze nie lubie PiS bo mogę zostać pobity

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory 2023

                  PO wcale nie lepsze. Czy Polski nie stać na prawdziwą klasę polityczną? Czy Po i Pis to jest maks co ten naród może spłodzić?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2516

                  Odp.: Wybory 2023

                  W drugą stronę też tak to działa 14:57. Mimo tego nie wstydzę się mówić że głosuję na PIS.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2515

                Odp.: Wybory 2023

                Drugą Francję będziesz miał 14:39 jak cudem wygra Tusk. Wtedy się dopiero przekonasz. Oby tak się nie stało.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory 2023

                  UWAGA, UWAGA!!!!! GDYBY KOGOŚ ZAMORDOWANO W NAJBLIŻSZYM CZASIE W BLOKU NA POLNEJ, TO BĘDĘ JA, GDYŻ UJAWNIŁEM TAJNY SEKRET PEWNEJ TOKSYCZNEJ RODZINY(synka geja, który zrobił dziecko na ostrowieckiej pielgrzymce jako wybitny katolik i ma udawać normalnego) ZDOMINOWANEJ PRZEZ PSYCHICZNIE CHORĄ BRZYDKĄ JAK GÓWNO BABĘ. Czytajcie szybko, bo za chwilę tego wpisu już nie będzie:)))))

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2518

                  Odp.: Wybory 2023

                  Dziękuję. Za Tuska nie widziałem tylu zabłąkanych cudzoziemców co za Pisu. Ten dowód mi wystarczy, a nie jakieś gdybanie.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wybory 2023

                    Szokujące, jak pełne nienawiści i przemocy wiadomości otrzymuje posłanka z KO Kinga Gajewska (ta, którą dwóch policjantów siłą wprowadziło do radiowozu)

                    https://dorzeczy.pl/amp/484419/kinga-gajewska-z-ko-dostala-grozby-wobec-siebie-i-dzieci.html

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Wybory 2023

                      Nie wylegitymowała się na wezwanie funkcjonariusza.

                      Do czasu okazania legitymacji poselskiej nie była posłanką.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Wybory 2023

                        Posłanka jest od 4 lat

                        Ale to nie ważne takiej siły używać wobec kobiety?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Pokazuje legitymację i wtedy staje się to, co mogło się stać, gdyby okazała na pierwsze wezwanie - interwencja kończy się od razu.

                          Co tutaj ma płeć do rzeczy???

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Kiedy przyjdą po was nie będzie nikogo kto mógłby protestować.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Daj coś jeszcze z Paulo Coelho.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2525

        Odp.: Wybory 2023

        Moi Drodzy, czy mamy szanse dowiedzieć się od kandydatów na posłów i senatorów jakie konkretnie mają osiągnięcia i jak one przełożyły się na mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu. Nie interesują mnie bzdurne informacje kto ile razy przeciął wstęgę nożyczkami, czy ile razy ruszył sztychówką. Porażają mnie informacje w mediach kilku kandydatów - przebiegłem tyle i tyle maratonów. Tłumaczenie jak się wymawia kandydatki nazwisko, to następny kabaret. Niech konkretnie wypiszą w punktach co zrobili do tej pory. To jest chyba proste zadanie. Jeśli nie to mogę wstępnie pokazać im jak to się robi: 1. ......., 2. ........., 3. ......... itd. Obawiam się tylko, że listy będą BARDZO KRÓTKIE, albo PUSTE :(

        Gość_absolwent THM
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wybory 2023

          Prosimy kandydaci o wypunktowanie swoich osiągnięć

          Rusiecki( 25 lat w parlamencie - sejm i senat)

          1.

          2.

          Kryj ( 8 lat w sejmie)

          1.

          2.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    1234 ... 130131133135136 ... 212213214215
    Przejdź do strony nr
    220 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Kamo Polska Kamil Pastuszko
    Branża: Elektryczne usługi
    Dodaj firmę