Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wybory 2023

Ilość postów: 3854 | Odsłon: 115674 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
          • Odp.: Wybory 2023

            Mamy wśród kandydatów gościa, który obiecywał klasę patronacką Samsunga w THMie, tylko nikt go w tej firmie nie widział, ani nic o tym nie słyszał.

            Gość_Ostrowiak
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2527

          Odp.: Wybory 2023

          ,, Głosujcie dalej na PiS to spokojnie po ulicach nie będzie można chodzić bo nienawiść z jaka wypowiadają się i przeciwnikach doprowadza do napadów no. Dzisiaj na posła Budkę

          Wpajają swoim ze każdy Lyonie popiera PiS to zły , to Niemiec i wróg

          Gość Wczoraj, 13:04 "

          Potępiam tą dzicz co napadła na Pana Budkę. Może ktoś mnie przypomni kto zaczął i ZABIŁ w Łodzi sympatyka PiS pod biurem Posła?

          Jedni prześcigają drugich. Więcej kultury i argumentów nie siły fizycznej, dotyczy wszystkich.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wybory 2023

            Mocodawcy tuska naciskają :

            Zakaz handlu w niedziele to jeden z tematów, który przewija się w obecnej kampanii. PO i Trzecia Droga opowiadają się za zniesieniem gdyż mafia korporacyjna ma straty..haha..niewolnik ma tyrać

            Gość_Konsument
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wybory 2023

              I słusznie, bzdurne zakazy należy znosić i to oby jak najszybciej.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wybory 2023

                Ilu studentów pracowało właśnie w soboty u niedziele by sobie zarobic na utrzymanie

                Nie chcesz nie pracujesz a są tacy co chca

                Są tacy co nie robią zakupow w niedziele a drudzy by chcieli

                Powinni to jakoś rozwiązać

                Ja osobiście nie robię zakupow ani w sobote ani w niedziele

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory 2023

                  Nie bądź naiwny 10:58. Gdy było przyzwolenie na pracę w niedzielę, a swego czasu nawet w święta to pracownik nie miał nic do gadania tylko musiał tyrać za marne grosze. Na szczęście ten czas już minął.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2537

                Odp.: Wybory 2023

                To nie jest bzdurny zakaz 10:52. Założę się że sam masz weekendy wolne a komuś każesz pracować nawet w niedzielę. To się nie uda, ludzie nie zgodzą się tak tyrać.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2536

            Odp.: Wybory 2023

            Wczoraj była też próba ataku na premiera Morawieckiego podczas wiecu. Na sympatyków i posłów PIS takie ataku są od dawna. Do tej pory Budce i jego kolegom z Koalicji Obywatelskiej na czele z Tuskiem to nie przeszkadzało, nawet nie zająkneli się by takie zachowania potępić. Teraz wielkie larum bo Budkę ktoś zaatakował ? Sami dali na to przyzwolenie.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2532

        Odp.: Wybory 2023

        Wybieram bezpieczną Polskę, a tego PiS nie jest w stanie zagwarantować co widać na ulicach. Nie glosuje na PiS, bo nie będę głosował na łudzi, którzy chcą zniszczyć polską kulturę po przez planowe wymieszanie społeczeństwa.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wybory 2023

          12:22 psychiatryk cie czeka.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wybory 2023

            12:32 Nie, dziękuję. Wole swój tryb życia niż ten w psychiatryku twój.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wybory 2023

              Mój?? Przecież to ty jesteś niedoyebany skoro wypisujesz takie głupoty jak 12:22

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wybory 2023

                Czy nie można normalnie rozmawiać? Tylko wyzwiska. 12.22 powiedział w jakim kraju chce żyć, jego wola. Trzeba go od razu zbluzgać. Opanujcie się.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2540

                Odp.: Wybory 2023

                12:48 Właśnie tylko to potwierdziłeś. Życzę powrotu do zdrowia. I pamiętaj, że leki psychotropowe nie są rozwiązaniem twojego problemu.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory 2023

                  Nie dziwi Twój @13:23 psychuszkowy ton, bo wprawdzie jest jedno niepotrzebne słowo u @12:48 (mogło nim być np. ‘szurnięty’), ale de facto stajesz po stronie @12:22, czyli antyPiS i straszenia zagrożeniem dla kultury polskiej ze strony pracujących imigrantów, choć oni, w widocznej i jawnej różnorodności, swych kultur nie prezentują i nie narzucają.

                  @12:22 miałby rację, gdyby dominującą kulturę polską postrzegał jako melanż kultur, włącznie z żydowską i nowo-żydowską (tj. nie tą klasyczną, zorientowaną głównie na wiarę i obyczaje), ale wówczas nie mógłby piętnować procesów wymieszania społeczeństwa. Przypadki ‘mieszania’, które ew. są planowane lub wykorzystują inne procesy (np. imigracji wojennej), mogą mieć postać imigracji ‘kulturowo’ utajnionej lub dwuznacznej.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wybory 2023

                    Co nie zmienia faktu, że mogę chcieć czuć się bezpiecznie bez względu na wymieszanie. Z tym nie mam problemu. Mam problem z nieudolnością państwa polskiego, które przez tyle lat nie było w stanie, a nawet nie miało ochoty wypracować takich procedur, takiego prawa, które zapobiegłoby powtórzeniu błędów zachodu. Nikt nic przez nie zrobił, a efekt każdy z nas czyta codziennie w różnych portalach. Więc jeśli za retoryką tu panującą, ktoś by mnie zapytał, które rządy wolę? A ja kierują się wartością bezpieczeństwa mojego i mojej rodziny, powiem: PO. Co też nie rozwiązuje problemu, bo ci też nie mają pomysłu na przyszłość. I teraz jesteśmy w czarnej pupie, bo przyszłość się zbliża, a nasza klasa polityczna jest tak marna, że nie umie i umieć nie będzie, aby rozwiązać problem, który tylko z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, narasta.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2544

                  Odp.: Wybory 2023

                  Brak nam klasy politycznej szanowny Panie

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wybory 2023

                    19:34 Polska zawsze była rozgrywana przez sąsiadów. PO z przystawkami jest tego przykładem. PIS jako jedyna partia dbająca o nasz interes narodowy jest totalnie niszczona . Polacy są ogłupiani przez zagraniczne media. Mimo wszystko jestem pewien że prawda zwycięży i wybory wygra Prawo i Sprawiedliwość pod przywództwem Premiera Jarosława Kaczynskiego. ZWYCIĘŻYMY!!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    1234 ... 131132134136137 ... 212213214215
    Przejdź do strony nr
    220 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
    Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
    Dodaj firmę