Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wybory 2023

Ilość postów: 3854 | Odsłon: 115815 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Dług publiczny rośnie. Najnowsze dane

                            Państwowy Dług Publiczny (PDP) w II kwartale 2023 roku wzrósł o ponad 30 miliardów złotych i na koniec I półrocza wynosił ponad 1241 miliardów złotych - dowiadujemy się z komunikatu Ministerstwa Finansów

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            1,3 biliona - szok. Taka piękna katastrofa. Żal tych, którzy będą musieli sprzątać po obecnej władzy.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Żal naszych dzieci i wnuków, którzy będą to spłacać.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3129

                            Odp.: Wybory 2023

                            7.06 3/4 pisu pojdzie pierdziec

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Oj politykierzy z Bożej łaski..jak czytam wasze wypociny to aż żal i śmiech zarazem..ekscytujecie się a własnego budżetu domowego nie możecie dobrze ułożyć

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Pielęgniarki na dachy!! Emeryci do urn !! Piniędzy ni ma i nie bedzie !!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3132

                            Odp.: Wybory 2023

                            06:43, żeby wyjść z szoku w którym jesteś, podaj kwotę tego długu na koniec 2015 i jaki był względem PKB wtedy i obecnie. Możesz podać wg wyliczeń unijnych, bo one się trochę różnią od tych krajowych, ale mogą cię uchronić przed podwójnym szokiem. No i nie zapomnij przypomnieć, wobec kogo KE musiała interweniować w sprawie długu publicznego i co było tego konsekwencją. No bo jako wytrawny, doświadczony ekonomista, zapewne wiesz.

                            Gość_Zakaz skrętu w lewo
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            09:32. A nie wiesz przypadkiem ile milionów zadłużenia ma na dzień dzisiejszy miasto Starachowice?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3134

                            Odp.: Wybory 2023

                            09:32. Sprawdziłem na twoim koncie na "FACCEBOKU'(jak nazywasz swoje konto)i nic nie ma na temat zadłużenia Starachowic(na FACEBOOKU też nic nie widzę), ale mieszkańcy piszą w komentarzach w Informatorze Miejskim Starachowice coś o 200 milionach. Prawda to?

                            Gość_tak pytam poprostu
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            09:51 i 10:44, he he he, jest i mój ulubiony pajac. To już nie jesteś ostrowczaninem?:))) Mnie pytasz jakie zadłużenie mają Starachowice, przecież ty jako stały bywalec informatora miejskiego Starachowic, chociaż kilkanaście dni temu zarzekałeś się, że tam nie zaglądasz, powinieneś najlepiej wiedzieć co na ten temat pisze tam te kilka osób. Nieprawdaż klaunie?

                            Gość_Zakaz skrętu w lewo
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            17:28. Jak zwykle kombinujesz, jak koń pod górę, bo, aby nazwać to, o robisz manipulacją, to musiałbyś się drugi raz urodzić, albo ktoś musiałby ci to podpowiedzieć i tu by się zgadzało, bo trochę ci zeszło z odpowiedzią(tak, jak oceniali cię koledzy z politologii kieleckiej - pozorant i mitoman). Kolesiu, nie życzę sobie, abyś nazywał mnie "swoim ulubionym pajacem", bo za nisko siedzisz i za głupi jesteś, ale jeśli twoja megalomania ma na tym ucierpieć, to nazywaj mnie, jak chcesz - wisi mi to. Dwa słowa wyjaśnienia: kmiotku, nigdy nie pisałem, że "nie zaglądam na portal Informator Miejski Starachowice", a że NIGDY tam się nie wypowiadałem, co z uporem psychopaty mi to zarzucasz. Zaglądam na ten portal, bo mi wolno, ale nie wypowiadam się tam, bo jestem świnią, która wrednie podkopuję ludzi z innych miast, jak TY TO ROBISZ NA FORUM OSTROWCA OD DAWNA(jakim trzeba być bezwartościowym, zakłamanym karłem moralnym?) licząc na naiwność mieszkańców naszego miasta, bo wybory samorządowe tuż tuż i a nuż się uda:)))). Gratuluję poczucia humoru i dobrze radzę - jedynie terapia psychiatryczna może w twoim przypadku złagodzić objawy, inaczej skończysz w obiekcie bez klamek. Polecam Morawicę.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            * bo nie jestem ŚWINIĄ, która wrednie podkopuje ludzi z innych miast.......

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3135

                            Odp.: Wybory 2023

                            Dokładnie tak. Wybitna tusknięta ekonomista już nie będzie ministrem finansów (jaka szkoda mielibyśmy niezłą z niej beke), ale manipuluje w mediach i straszy, że piniędzy w kasie państwa niema.

                            Na szczęście dane ministerstwa finansów sa publicznie dostępne, również w statystykach unijnych. Tępego resortowego wyborcy Tuska to nie rusza, a przekaz kierowany jest raczej do innego elektoratu, żeby przygotował się na cięcia.

                            Na razie karty są na stole, a w wyborach KO Tuska przegrało z PIS Kaczyńskiego - to po pierwsze. Po drugie jest sporo na opozycji ludzi, którzy nie pozwolą liberałom wyrolować sę

                            w negocjacjach podczas formowania koalicji w ramach opozycji. jeśli pozwolą sobie na to, rząd pzretrwa najwyżęj rok.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Wy naprawdę macie, dużo wolnego czasu, pieprzyć jedno i to samo w kółko. Wy bez polityki możecie żyć, ale polityka bez was nie.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            09:32. Jakoś nie widzę odzewu na moje pytania. Za trudne czy "cóś", albo zbyt wiele do ukrycia??? Spoko, co wisi, to nie utonie. Mieszkańcy Starachowic już oto zadbają, aby ustalić fakty.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3139

                            Odp.: Wybory 2023

                            Czekamy na mieszkania i kredyty 0%

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Wybory 2023

                            Problem tkwi w przenośni.

                            Kiedyś mieszkanie przenośne nazywało się Wóz Drzymały.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 163164166168169 ... 212213214215
    Przejdź do strony nr
    220 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
    Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
    Dodaj firmę