Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wybory 2023

Ilość postów: 3854 | Odsłon: 115937 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Jak Konfederacja na którą mam zamiar głosować stworzy rząd z Pis to będzie jej koniec polityczny.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1154

                          Odp.: Wybory 2023

                          PiS wygra, bo to strażnik dobrobytu polskich rodzin i gwarant suwerenności naszej Ojczyzny.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Ło matko

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Tak gościu 14:29. Czas oczyścić Polskę z sił działających wbrew interesowi kraju.

                          Mamy dość ciagłego nękania nas w PE.

                          Kolaboranci von do Berlina!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1157

                          Odp.: Wybory 2023

                          Każdy z nas ma 1 głos. Natomiast tak mądrze pisze i uzasadnia też mądrze jakby od niego zależały całe wybory. Naród od stuleci jest tak podzielony, że głosuje przeważnie inaczej jak wszyscy. Według mnie powinny być dwa duże ugrupowania i trzecie takie aby bez niego nie można rządzić. Wtedy właśnie to najmniejsze mialoby jak najwięcej do powiedzenia. Byłaby stabilność. A teraz? Każdy ciągnie w swoją stronę a drugą obraża. Dlatego były zabory, komunizm i waśnie. Dogadajmy się, tylko nie tak jak przy okrągłym stole, będzie dobrze.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Bez sensu. Co jeśli obydwa ugrupowania nie reprezentują twoich interesów i poglądów?

                          Problem jest w tym co piszesz, że Polacy to kłótliwy naród, a system jest tak skontrowany, że jak wytykasz błędy to nie ma debaty nad nimi, tylko od razu zaczynają się ataki na Ciebie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          To aby każdy miał coś do powiedzenia, należałoby głosować indywidualnie, kto ma więcej głosów wchodzi, wtedy każdy jest reprezentowany indywidualnie i gdy jest projekt ustawy każdy zabiera głos i wtedy problem. A do poprzedniego wpisu to jak nie widzisz się w żadnej z dwu jesteś w tej trzeciej. To jest system z USA, ja tego nie wymyśliłem. Zamiast go poprawić to negujesz. A to Polska właśnie. Każdy wg. własnej myśli. Nic razem.Liberum veto.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Mnie reprezentuje to trzecie, mniejsze. Konfederacja. Nie idą na układy. Poprą projekty według nich dobre. Konserwatywne, prawicowe.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          17:08 Co tutaj naprawiać przy duopolu? Naprawą tego jest zmienienie do multipol. Wyobraź sobie, że w Polsce masz tylko PiS i PO ("demokracji" i "republikanie"). Czy jesteś zadowolony z tego? Poza tym zacząć trzeba od fundamentów. Nie widzę powodu, dlaczego w Polsce mamy mieć tylu posłów jak w USA (różnica wielkości kraju chociażby). Wg mnie 50 to max. Łatwiej wiedzieć kto za co odpowiada, łatwiej się dogadać itd.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Dwie główne i trzecia dodatkowa. PiS, PO i Hołownia. Akceptujesz takie jedyne partie? Bo ja nie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1162

                          Odp.: Wybory 2023

                          Głównym interesantem osłabienie Polski są Niemcy.. ludzie zrozumcie..tam potrzebują siły roboczej bo to już państwo emerytów i upada. Jestem teraz na Węgrzech na termach i 99% to Niemcy i Austria.. aż żal mnie ogarnia że nie ma Polaków

                          Gość_Polak
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Masz kolego teraz problem, bo z ostatnich akcji wynika, że USA zgodziło się na dominację Europy przez Niemców. Stąd też ten pivot Niemców w sprawie Ukrainy i te nagłe wyjazdy Macrona do Bratysławy, gdzie nagle zaczyna trąbić, że środkowa Europa ma znaczenie (a niedawno inaczej gadał).

                          Co Polska ma zrobić? Wg mnie powinna uprawiać realną politykę, schować swój romantyzm, przestać gadać o wartościach, zacząć lawirować pomiędzy różnymi siłami, aby ugrać jak najwięcej dla siebie, a polskie elity powinny zacząć myśleć w kategoriach My Polacy i nasz naród jest najważniejszy. Reszta nas nie obchodzi. Pomagamy tam gdzie mamy interes, ale nie w ten sposób jak teraz, że dajemy 500+, emerytury Ukraińcom kosztem Polaków. Broń tak inne pierdoły nie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          17:28 Dobry żart "polskie elity". Kogo masz na myśli? Uważasz, że mamy kogos takiego?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          17.41

                          Tak jesteś jednym z tej grupy, wkrótce dołączy do Ciebie więcej. Tak trzymaj.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1170

                          Odp.: Wybory 2023

                          17:28 No niestety, ale myślę jak Ty. Obecnie nie mamy ludzi do tego.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Miało być 17:41

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1163

                          Odp.: Wybory 2023

                          Nie widzę tych dwóch a widzę trzecią-konfederację

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1165

                          Odp.: Wybory 2023

                          To co proponujecie 16,12 i 17,08 jest trudne do ustalenia w zakresie prawnym. Wydaje mi się, że rozwiązaniem zmuszającym rządzących i opozycję do (wreszcie) WSPÓŁPRACY, byłoby podejmowanie uchwał nie zwykłą większością głosów -50%+ ale np. 2/3-66%+.

                          Gość_xxx
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 5758606263 ... 212213214215
Przejdź do strony nr
220 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę