Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wybory 2023

Ilość postów: 3854 | Odsłon: 115871 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Pis-u nienawidzę za hipokryzję, łgarstwo i podwójną moralność. Za to, że Jarosław Kaczyński, który nigdy nie miał żony i dzieci, wchodzi na mównicę i grzmi, że będzie bronił polskich rodzin. A w tym samym czasie dzieje się w naszym kraju to, co się dzieje. Prawdopodobnie ten człowiek ma już demencję starczą i nic innego nie jest w stanie powiedzieć. Trzyma się rękami i nogami tego, czego kiedyś się nauczył. A największy krakowski hipis – facet, do którego niemalże się modlono – Pies, czyli niejaki Ryszard Terlecki, liże mu d**ę. To kolejny alfa, który wchodzi w tyłek prezesowi.

                          Myśmy wyszli z komuny, ale komuna nie wyszła z nas. Różnica jest taka, że w PRL-u społeczeństwo nienawidziło władzy, a dziś część ludzi ją kocha. Mało tego, uważa się za patriotów. Chciałem tylko przypomnieć, że patriotyzm, który opiera się na tym, że oczekujemy czegoś od państwa, nie jest żadnym patriotyzmem. Nie pytaj o to, co możesz dostać od Polski, tylko o to, co możesz jej dać. Prawdziwy patriotyzm polega na tym, że robisz to, czego ojczyzna od ciebie oczekuje, a nie odwrotnie. Dziś żyjemy w czasach patriotyzmu 500 plus. Patrioci wstają z kolan i stają z wyciągniętą ręką w kolejce po zasiłek. Powtórzę raz jeszcze za Piłsudskim: piękny kraj, tylko ludzie k***y.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Zbliża się nieuzbrojona szkolny i za miesiąc nowy rok akademicki

                          Dzieci szkolne maja pomoc a studenci?

                          Jak bez pomocy rodziców mogą się utrzyma c na dziennych studiach w większym mieście Krakowie Warszawie?

                          Sam wynajem to 2-3 tys a utrzymanie ?

                          A jeśli są to studia zaoczne ti dochodzi jeszcze czesne ( fakt można ość do pracy i trochę dorobić ale nie na tyle żeby się samemu utrzymać)

                          A tu dowiaduje się ze minister i jego podwładni mogab sobie wynająć mieszkanie za 500 zł zarabiając krocie

                          Nigdy już chyba nie będzie im tak dobrze jak teraz i dlatego się boja ze utracą dochody i wrócą do rzeczywistości w jakiej żyją i borykają się przeciętni Polacy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          PiS jest spoko. Pokazał w końcu prawdziwą polskość i to dlaczego na tle historii mamy jako naród tak mało osiągnięć. Polacy nadają się jak widać tylko do kombinowania, zazdrości i okradania. Jeśli tak wygląda polski patriotyzm, to ja nie jestem patriotą.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1827

                          Odp.: Wybory 2023

                          12:51. Dlatego właśnie młodzi ludzie, którzy nie mając nic z pisowskich "dobrodziejstw" nie chodzili na wybory(zarówno mężczyźni, jak i poniewierane, młode kobiety - te, co "dają w szyję") i rządzący zupełnie o nich nie dbali. Oni Wszyscy teraz powinni tłumnie iść do wyborów i podziękować za 8 lat "troski" rządowej. Od początku polityka PiSu polega na tanim przekupstwie i trosce o stałych wyborców (500 plusy i emeryci), bo to się kalkuluje wyborczo. W przeciwieństwie np. do dbałości o niepełnosprawnych, bo i tak nie dojadą na wybory. Nie chcę pisać, co czuję, gdy o tym myślę. Stad dziś mój apel - MŁODZI LUDZIE, PRZYSZŁOŚĆ WSZYSTKICH POLAKÓW W WASZYCH RĘKACH!!! RAZEM JESTEŚMY SIŁĄ NIE DO POKONANIA!!!!!

                          Gość_wyborca
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Bzdury piszesz14:12. Tusk za to tak dbał o młodych że chocho. Teraz przynajmniej z podatku pit są zwolnieni do 26 roku życia. Jak tak można nie widzieć ile dobrego przez osiem lat PIS zrobił. Chyba musi wrócić znowu dziadostwo jak za PO-PSL to ludzie zrozumieją.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          14 47 dlaczego tyłu młodych wyjechało zagranicę za pisu?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Najwięcej wyjechało za Tuska 14:54. Za PISu wielu wróciło i wraca dalej

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Nie kłam jak Morawiecki na wiecu. Najwięcej Polaków wyjechało za wszystkich kadencji Pis Rolnicy, którzy jeszcze za Tuska prowadzili gospodarstwo, za PiSu już pracują w Norwegii.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1834

                          Odp.: Wybory 2023

                          14:55 Kłamstwo. Najwięcej wyjechało za Pisu. Za Tuska część wróciła, bo wyjeżdżała, aby zarobić na mieszkanie albo dom.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1830

                          Odp.: Wybory 2023

                          Byłem za Tuska młodym. Kupiłem sa gotówkę mieszkanie. Moi znajomi też. Spróbuj to zrobić teraz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1833

                          Odp.: Wybory 2023

                          14:47. Ty, "chocho" niech sobie to zwolnienie z podatku dochodowego Kaczyński włoży w buty, będzie wyższy. Ty to już tak pier.....lisz, że rozwolnienia można dostać. Pokaż mi ucznia, studenta studiów dziennych, który kończy studia w wieku 25-26 lat, nie pracuje i tym samym nie odprowadza żadnego podatku, a jest na garnuszku rodziców wypruwających sobie dla niego żyły i jednocześnie jest zwolniony od podatku dochodowego KTÓREGO NIE MA, BO NIE PRACUJE!!!!. To kogo dotyczy to zwolnienie od podatku do 26 roku życia, pytam się manipulantko? "Jak tak można nie widzieć ile skur.........stwa przez 8 lat PIS zrobił". Ślepa jesteś? To, że jesteś głupia już dawno wiemy, ale że oślepłaś, to nowość.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Taka prawda ulga di 26 roku życia dotyczy niewielkiego procentu pracujących młodych

                          A gdy rozpoczyna prace ti ulga mu nie przysługuje i jak ma kupić mieszkanie utrzymać rodzine

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          No wlasnie, ktos już pisał ze ta władza jest oderwana o rzeczywistości a sam naczelnik ti zyje w bance gdzie płynie sam miod

                          Ci on może wiedzieć o życiu o kłopotach i potrzebach rodzin

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Naczelnik wie jedno, że Biedronka to sklep dla biedaków.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1838

                          Odp.: Wybory 2023

                          Nie ma to jak samouwielbienie z udziałem innych. Jestem mądry/a, bo inni z pewnością są głupi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          "Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!"

                          Kto to powiedział?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          Pamiętajcie o tym przu wyborach co nam urządził PiS. Pis Po jedno zło.

                          Przypominawczo -> jest rok 2020

                          1. Dzieci mają iść do szkoły, bo w szkole jest bezpiecznie.

                          2. Dziadkowie nie powinni przyprowadzać ani odbierać dzieci, bo to dla nich niebezpieczne.

                          3. Dzieci mogą chodzić po szkole, wśród innych uczniów i nauczycieli i nie stanowią dla siebie zagrożenia.

                          4. Ja wchodząc do szkoły muszę założyć maskę, bo stanowię zagrożenie.

                          5. Ja stanowię zagrożenie, więc muszę wejść w masce, ale moje dziecko żyjąc ze mną pod jednym dachem nie stanowi zagrożenia, więc nie musi jej w szkole nosić.

                          6. W autobusie można siadać tylko co drugie krzesło, a stać w ogóle nie wolno, ale dzieci muszą dojeżdżać do szkoły autobusami, które do marca zawsze pękały w szwach. Oczywiście muszą też zachować 2m odstępu od współpasażera.

                          7. Uczniowie z okręgów czerwonych także muszą dojeżdżać do szkoły, zachowując przy tym 4m odległości od współpasażera. Tymi samymi autobusami, które do marca pękały w szwach.

                          8. Autobus jadący z okręgu zielonego, przez czerwony, do innego zielonego, na środkowej trasie powinien mieć o połowę mniej pasażerów, nawet jeśli wszyscy jadą z punktu A do punktu Z i nikt nie wsiada, oraz nie wysiada po drodze.

                          9. Mieszkający w strefie czerwonej, stanowiący źródło zakażenia, chodzący w masce po ulicy, przekraczając strefę, gdy np. jedzie do pracy (do zielonej) zdejmuje maskę na miejscu i pracuje z innymi ludźmi przez 8h, już bez maski, bo w strefie zielonej nie ma takiego ryzyka zakażenia.

                          10. Po bytności klienta w knajpie kelner czy inny obsługujący musi zdezynfekować stolik, żeby nie stanowił dla innych źródła zakażenia.

                          11. W szkole dziecko przenosi się z sali do sali, siada przy ławkach, przy których lekcję wcześniej siedzieli koledzy z innej klasy i nie trzeba dezynfekować stolika, bo nie jest on źródłem zakażenia.

                          12. Przy zachowaniu odległości plażowanie jest bezpieczne, wizyty w restauracji są bezpieczne, jakimś cudem podróż pociągiem jest bezpieczna (PKP sprzedaje bilety na każde miejsce siedzące, także w zamkniętych przedziałach), ale wizyta w urzędzie już nie jest bezpieczna, więc urzędy są dla większości spraw nieczynne.

                          13. Od marca 2020 nie zamknięto z powodu epidemii żadnej Biedronki, Aldika, Tesco ani Kauflanda. Żaden sklep nie został poddany kwarantannie, z powodu nagłego wzrostu liczby zakażonych pracowników, mimo że klientów przewija się tam tysiące, a pani w kasie ma jedynie z jednej strony metr pleksi.

                          14. Urzędy miasta czy skarbowe są tak ogromnym, potencjalnym źródłem zakażenia, że muszą pozostać zamknięte i wszystkie sprawy załatwia się on line, a gdy trzeba złożyć dokument na papierze, leży on 72h w poczekalni i czeka aż wirus padnie z głodu.

                          15. Towar macany w marketach nie przechodzi kwarantanny, a pieniądze, które odbiera pani kasjerka nie leżą 72h czekając na ozdrowienie, bo nie są źródłem zakażenia.

                          16. Książki, które oddaję do biblioteki, w odróżnieniu od pieniędzy, którymi operuję w markecie, muszą przejść okres karencji, w czasie od 3 do nawet 14 dni w niektórych filiach, bo są źródłem zakażenia.

                          17. Ja muszę iść do pracy, moje dziecko musi iść do szkoły, farmaceuta musi iść do pracy, pani w biedronce musi iść do pracy, ale lekarz który składał przysięgę Hipokratesa, nie musi iść do pracy i może mnie „przyjąć” z domu oraz „leczyć” przez telefon, bo w przychodni mógłby się zarazić.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wybory 2023

                          18:19 nie jesteśmy zainteresowani ruskim ładem. Szukaj gdie indziej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 9394969899 ... 212213214215
Przejdź do strony nr
220 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -