Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wybory samorządowe 2010

Ilość postów: 54 | Odsłon: 5942 | Najnowszy post
  • Wybory samorządowe 2010

    Czy będziecie głosować w wyborach samorządowych na komitety lokalne, gdzie jest zbiorowisko ludzi bez idei? Czy oddacie swój głos na partie polityczne?

    Gość_maxx
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Wybory samorządowe 2010

      No na pewno nie na partie polityczne, ja zagłosuje na młodych ludzi. Niech ruszą to spróchniałe miasto

      Gość_imonti
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wybory samorządowe 2010

        A jeśli młodzi ludzie znajda sie na listach partyjnych lub będą ich liderami?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wybory samorządowe 2010

          a po co ci to wiedzieć tu i tak będą ci słodzić że zagłosują. Zobaczysz po wyborach strona pkw. Może nie do końca zobaczysz kto na Ciebie głosował ale zawsze to coś

          tak samo przy zbieraniu podpisów na liste że ktos dał nie znaczy że zagłosuje. Ja tam będe głosował na ludzi co już sa na stanowiskach po tak to idac do urzedu wiem jak koles ma na nazwisko a tak to trzeba sie uczyc na nowo

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wybory samorządowe 2010

            świetna koncepcja - głosuję na tych co już są na stanowiskach, bo uczyć się nazwiska nowego to trudna rzecz :)))

            Jeśli komuś nauczenie się nazwiska sprawia problem to faktycznie nieźle ;)

            arkadiuszbak
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wybory samorządowe 2010

              takiej koncepcji to ja jeszcze nie słyszałem ale się uśmiałem ale dobre :) 10/10

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                Warto zagłosować na młodych , wykształconych i inteligentnych tylko oni mają szanse zmienić cos w tym mieście.

                Gość_anna
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                  anna już widze jak młodzi wejdą wiesz jak sie robi wybory wiesz po co są tzw mężowie zaufania po co obstawia sie wybory w komisjach. Myślisz że młody wejdzie udało się Panu Hubertowi Żądło wejście do powiatu i dzięki bogu że wszedł bo tak to ja już w cale bym nie wieżył w wybory

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                    O tym, czy wejdą młodzi zadecyduja wyborcy przy urnach, problem jednak polega na tym,ze młodzi ludzie nie chodzą na wybory, a jedynie elektorat typu " moherowe berety" czy "socjalistyczny beton" ot i to cała prawda. Młodzi musza zrozumieć,ze mądry wybór -oznacza zmiany na lepsze, a jesli znowu wybrani zostaną ci co zawsze to co zmieni się w naszym mieście? Nic.

                    Gość_anna
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

                Odp.: Wybory samorządowe 2010

                No to nie moja oczywiście, tylko "gościa" z 10:18. :))

                Koncepcja, jak mniemam, wymyślona gdzieś w gabinetach na Iłżeckiej lub Głogowskiego :)))

                arkadiuszbak
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                  A gdzie, kolego byś chciał na ławce w parku, stronę sobie zrobiłeś troszkę się nauczyłeś i myślisz że rozumy pozjadałeś, taki jesteś ambitny na forum - startuj, wygraj, zmieniaj - POPATRZYMY CHĘTNIE. A tak na marginesie piszesz posty 24h, Ciekawe czym się zajmujesz ?- Menadżerowaniem - czyli coś sobie upierniczysz w głowie i przypominasz sobie definicje z mikro i makro ekonomii oraz podręczników do marketingu - następnie eksperymentujesz bo w wojsku Ci było za trudno (bo masz umysł propagandowo-filozoficzny).

                  Gość_też wykształciuch
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Wybory samorządowe 2010

      na wybory iść nalezy,aby nie mieć pretensji do mikogo.Na pierwszych miejscach są idole partyjni,na dalszych są też porządni ludzie.Wybrać należy tych do których mamy zaufanie .Partii politycznych kazdy ma po dziurki w nosie.Pojdę ,przejrzę list ,zagłosuję,wybiorę tych o których słyszalem wiele dobrego

      Gość_kubuś
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wybory samorządowe 2010

        Najlepiej zagłosowac na tych, ktrrzy nie sa na wysokich stanowiskach, ani na radnych którąś kadencję, ani biznesmenów, najlepiej (moim zdaniem i ja tak zrobię) zgłosuję na społeczników, zwykłych ludzi, którzy ludziom pomagają od lat, nie biorąc za to kasy, ludzi którzy własnie przez to nie maja siły przebicia, bo nie maja wypchanego portfela ani poklepywaczy na stołkach.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wybory samorządowe 2010

          Tacy kandydaci na prezydenta miasta czy radnych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z pracą w samorządzie lokalnym w takim czy innym zakresie, wiekszość kadencji będą się uczyli tej pracy w każdym zakresie. Dopiero w drugiej połowie kadencji będą widzieli o co chodzi w tej pracy, jak pozyskiwać i wydawać bądź nie pieniądze publiczne. I tak zaistnieje kadencja dla kadencji:)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wybory samorządowe 2010

            Do gościa z wczoraj 9:16- A gdzie ty widziałeś społecznika , który nie bierze kasy a startuje w wyborach? takiego nie ma!!!!

            Gość_j.
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wybory samorządowe 2010

              był taki ,lecz już nie żyje. To był pan Adam Lendor - niepełnosprawny człowiek na wózku,który był radnym i robił wszystko by ludziom takim jak on żyło się lepiej. Wraz z nim idea tego ruchu zgasła.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                Nie do końca, w okręgu 1 do powiatu kandyduje Pan Tadeusz Mazur. Niejako kontynuuje misję Pana Adama. Również bardzo ciepły człowiek, również porusza się na wózku i też ma ogromnie dobre serce do pomocy ludziom.

                arkadiuszbak
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                  Oczywiście że są tacy ludzie, tylko własnie o nich sie nie mówi, ich twarze i nazwiska nie są promowane w gazetach ani na bilboardach :/

                  np. ja bardzo miło wspominam i serdecznie dziękuję za pomoc pani Hannie Szczepanek, która w trudnej dla mojej rodziny sytuacji pomogła mi bezinteresownie, a inni mnie olewali począwszy od samego "dołu" aż do Pana prezydenta :/ i z tego co wiem, to pomaga wielu rodzinom w trudnych sytuacjach finansowych i życiowych, a takżedzieciom i nie bierze za to pieniędzy, także są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę