Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wybory samorządowe 2010

Ilość postów: 54 | Odsłon: 5943 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

      Odp.: Wybory samorządowe 2010

      Ja moglbym glosowac na komitety lokalne, ale jest problem w tym ze te komitety tworza osoby ktore juz w nie jednej partii byly. Osoby te juz pokazaly bedac w partiach co potrafia i gdy odcieto ich od koryta to stworzyli sobie taki twor jak np TOS i teraz ten prosty chwyt polityczny zlapal co nie ktorych ze ci ludzie ponownie wrocili do "koryta". Teraz dzialaja tak ze miasto Ostrowiec juz sie postarzalo i chyli sie ku upadkowi a najprawdopodobniej bedzie jeszcze gorzej.

      Gość_xxx
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wybory samorządowe 2010

        To na kogo głosować, na Karbowniczka, on nawet małej firmy nie potrafi prowadzić, nie wspomne o zaległościach płatniczych z tego tytułu!

        Gość_Wyborca
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wybory samorządowe 2010

          p.Karbowniczek ma władzę PZPR we krwi (po tatusiu) uwierz mi wiem co mówię

          Gość_ostrowianka
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

        Odp.: Wybory samorządowe 2010

        Głosujesz na osobę a nie na partię czy stowarzyszenie. Na każdej z tych list są osoby, młode które nie zdążył być jeszcze w żadnej partii. Ale to my młodzi jesteśmy temu winni bo nie głosujemy natomiast ludzie w średnim wieku i starsza mają niejako wpojone zasad iż trzeba głosować. Głosujcie na kogo chcecie ble młodego!!!!!!!

        Gość_anka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wybory samorządowe 2010

          Tylko kłopot bo do powiatu bez partii się nie da dostać .

          Więc patrzenie na ludzi przez pryzmat partii nic tu nie da.

          Ludzie się zapisują lub startują pod sztandarami partii żeby wystartować w wyborach trzeba patrzeć na człowieka i głosować

          Gość_Paweł
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wybory samorządowe 2010

            Najlepsze są obwody zamknięte. Tu wynik jest pewny:)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

            Odp.: Wybory samorządowe 2010

            Jeśli ktoś zapisuje sie do partii tylko po to żeby startować i dostać sie do władzy to coś nie jest tak nie głosujmy na partie, tylko na komitety wyborcze. Wiele nazwisk nic nam nie mówi, co to za ludzie kolejni do koryta

            Gość_kamil
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wybory samorządowe 2010

              Pan Kamil ma jeden szablon i wszystkich mierzy według swojej miary. I nie sadzę że coś go przekona. Panie Kamilu więcej optymizmu niech pan wybierze takiego kandydata którzy pana zdaniem się nadaje i tyle. Jeśli wszyscy zagłosują w ten sposób wejdą te właściwe osoby a jeśli wszyscy będą marudzić to rzeczywiście nigdy nie będzie lepiej. Przecież wszyscy wybierani są na wasze podobieństwo czyli z waszego poparcia a jak oni są do bani to w takim razie my wyborcy jesteśmy dokładnie tak samo do bani proste nie ? Więc jak po kolejnych wyborach będzie coś nie tak to trzeba będzie tak po prostu sobie powiedzieć jesteśmy do bani nie potrafimy wybrać właściwych ludzi.

              Gość_Paweł
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                A w tych komitetach dopiero nazwiska są jasne i znane. Te wybory to wyjątkowy festiwal nazwisk, w większości osób, które niewiele albo nic nie wiedzą o działalności społecznej ( nie wspominając o tym, że nie mają pojęcia na czym polega praca radnego - zanim może się dowiedzą minie kadencja).

                Gość_Zośka
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                  Ja do Rady Powiatu zagłosuje na pana Andrzeja Zająca. Jest nauczycielem informatyki i wicedyrektorem w PG 3. Super czlowiek i nauczyciel.

                  Gość_Ostrowczanin
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wybory samorządowe 2010

                    Pierwszy raz w życiu będę głosować. Jak mogę odnaleźć gdzie jest mój okręg wyborczy i gdzie mam się udać,żeby zagłosować.

                    Podobno jest taka strona w necie ale nie mogę odszukać

                    Gość_Alinka
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Auto Handel JaryCars
Branża: auto handel
Dodaj firmę