Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wycieczki rowerowe

Ilość postów: 44 | Odsłon: 1784 | Najnowszy post
  • Wycieczki rowerowe

    Czy jest KLUB,STOWRZYSZENIE,ORGANIZACJA, LIGA ktoś kto organizuje rajdy,wycieczki rowerowe w naszym mieście

    Gość_ROWERZYSTA
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Wycieczki rowerowe

      Kiedyś były wycieczki z Rowerowego Ostrowca, Stowarzyszenia Ostrower i chyba takie też robili z Brygady RR. No i oczywiście nieśmiertelny PTTK. Nie wiem ile z nich jeszcze działa, bo PTTK to na pewno.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wycieczki rowerowe

        PTTK Ostrowiec nie organizuje imprez rowerowych.

        Gość_PTTK
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wycieczki rowerowe

          Wydawało mi się, że kiedyś były, ale może nie organizowane przez PTTK, tylko samym członków. W każdym bądź razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Wycieczki rowerowe

      Mapy.cz i masz od groma wycieczek. Osobiście wolę jeździć sam. Ostrowiecki PTTK nie organizuje, ale starachowicki już tak - googlownica: rajd Emeryk. Byłem, polecam i wezmę udział w następnym.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wycieczki rowerowe

        Ja też wolę sam jeździć. Jadę swoim tempem, na nikogo nie czekam czy nikt na mnie nie czeka. Dość często widuje grupki przeważnie w weekend umawiające się w okolicy Lidla na slonku czy też Kauflandu. Są to bardziej emeryci niż mlodsi. Jeżeli Ci pasuje to spróbuj podjechać ( widywałem w okolicach porannnych 8-10) i zapytać.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wycieczki rowerowe

          Popieram gościu 06:18, doceniam spokój i wolność. Tutaj nachalna reklama polityczno-rowerowych stowarzyszeń i organizacji. Wczoraj w KWW dziś w ...... ?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wycieczki rowerowe

            Fajnie, że lubicie samemu. Ja też wolę., ale są ludzie jak autor wątku, którzy szukają towarzystwa. Także nie wiem po co te wasze komentarze. Chcecie go przekonać, że woli co innego niż woli?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wycieczki rowerowe

              Czy napisałem, żeby się przekonać samemu? Napisałem gdzie się spotykają grupki i zaproponowałem, by się coś więcej od nich dowiedział.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

          Odp.: Wycieczki rowerowe

          Pedalarze w pieluchomajtkach won na sciezki rowerowe

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wycieczki rowerowe

            9:11 Nie śmiej się mlodziaku żebyś sam kiedyś z pieluchą nie latał.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wycieczki rowerowe

              Chyba nie wiesz o co mu chodzi z tymi majtakami.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

            Odp.: Wycieczki rowerowe

            Ty z 9.16 jesteś debilem. Zazdrościsz, że ludzie jeżdżą, smotku że smrodku!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wycieczki rowerowe

              Absolutnie, bo sam jeżdżę. Jednak jeśli mają ścieżki porobione za miliony to niech z nich korzystają. Jak im to nie po drodze to niech jadą za miasto. Po co utrudniać kierowcom bo jeden z drugim a kolarkę? Inni jakoś mogą normalnie, a ta pewna grupa już nie.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

            Odp.: Wycieczki rowerowe

            9:11 mozesz mi skoczyc pajacu

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Wycieczki rowerowe

      Mnóstwo organizacji koleżeńskich

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wycieczki rowerowe

        Wieśniareczki i wieśniacy w przebraniach, którzy na swoich wycyckanych rowerach robią rundy po Ostrowcu nie powinni nazywać się kolarzami, bo z kolarstwem to niewiele ma wspólnego. Ze szpanem wiele. Tych przebierańców nie wolno mylić z ludźmi, którzy robią to bo lubią i przede wszystkim wiedzą jak jeździć. Nie dziwie się kierowcom, że się wkur.... na to towarzystwo przebierańców.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wycieczki rowerowe

          Problem polega na tym, że niejednokrotnie te "kolareczki" jak je nazwałeś, kosztują tyle co dobrej klasy auto. Nie rozumiem jaki problem masz ze strojem - najwidoczniej sam nie zrobiłeś nigdy ponad 60 km, bo wtedy pewne części ciała potrafią się obetrzeć w niezbyt przyjemnych do ludzi miejscach i po to są stroje do jazdy. Sam jeżdżę raczej MTB. Mnie bardziej irytują dżesiki dosiadające "holenderek" nie patrzące na znaki, ani na ludzi na ulicach. No i bombelky mtb jeżdżące bez kasków po ścieżkach.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę