Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wycieczki rowerowe

Ilość postów: 44 | Odsłon: 1786 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

          Odp.: Wycieczki rowerowe

          A idź się zajmij sobą!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

          Odp.: Wycieczki rowerowe

          Nie uważam się za kolarza chociaż jeżdżę na rowerze szosowym i stroju rowerowym (dostosowanym do tego typu jazdy) nie potrafię po rowerze i stroju rozpoznać czy ktoś jest ze wsi czy miasta bo to dla mnie nie ma znaczenia.Cieszy mnie fakt,że spotykam coraz więcej kierowców traktujących rowerzystów jako tych którzy mają takie same prawa.(mam na myśli tych poruszających się zgodnie z przepisami ruchu drogowego)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

          Odp.: Wycieczki rowerowe

          21:44 odezwal sie mieszkaniec zapewne jednego z drapaczy chmur w metropolii Ostrowiec.pewnie obejrzal etap tdf i juz jest ekspertem haha

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wycieczki rowerowe

            Pedaliści nie jeżdżą ścieżką dla rowerów bo im ronczki bielejom.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

            Odp.: Wycieczki rowerowe

            On z pewnością wysiłek fizyczny ma jak sruka w klawiaturę i najdalej to po domu się porusza , więc z kim dyskutować.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wycieczki rowerowe

              Rowerki dla impotentów. Jedyne co potrafią to ubrać się dla szpanu. Pierwszy podjazd i dyszy taki jak stary ursus. Aż miło się pośmiać z takiego grupki przebierańców. Nic tylko wysłać takich na Tour de France żeby za stojaki robili. Współczuję kierowcom.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wycieczki rowerowe

                Tylko leszcze jeżdżą po mieście na szosowkach.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wycieczki rowerowe

                  A paczki siedzą w domach i klepią głupoty w klawiature:)

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wycieczki rowerowe

                    Wąchacie moje pierdy jak was mijam. Tak dobrze jeźdźicie zawalidrogi na rowerkach dla szpanu. Może najpierw poczytajcie jak się takich rowerów używa. A potem zajmijcie się resztą.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

                  Odp.: Wycieczki rowerowe

                  12:35 a bierzesz pod uwage ze aby wyjechac szosowka z miasta to czasem trzeba przez nie przejechac?

                  Ja tak mam na przyklad i wierze ze zaden szosowiec nie jezdzi po miescie bo tak lubi tylko najpewniej jest w drodze na podmiejskie drogi

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wycieczki rowerowe

                    A czy jest taki szosowiec który korzysta ze ścieżek rowerowych?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

                    Odp.: Wycieczki rowerowe

                    13:26 Jak kupię sobie motor crossa to wiadomo, że nie mogę wszędzie jeździć, nie? No, ale kupując go, to o tym wiedziałem. Głupie tłumaczenie.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Wycieczki rowerowe

                      15:43 kup sobie kolarzowke i sprobuj jezdzic z predkoscia 30km/h + po sciezkach rowerowych pelnych dziadkow ,gowniakow jadacych parami ,mamusi z dziecmi w wozkach ,pan wyprowadzajacych pupilki na spacer i innych.nie mowiac juz o kocich lbach i kraweznikach co troche.

                      to jest przepis na tragedie.o wiele bardziej bezpiecznie jest gdy ludzie jezdzacy na rowerze dosc szybko"tzw pedalarze w pieluchomajtkach"jezdza po drogach publicznych a ze wlasciciele Bolidow Mlodziezy Wiejskiej i im podobni trabia i przeklinaja to ich problem .niech jednak pamietaja ze drzewa sa twardsze niz ich karoserie choc nie tak twarde jak ich zakute lby

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Wycieczki rowerowe

                        19:21 Jest mały problem. Pedaliści na kolarzówkach nie jeżdżą 30km/h tylko dużo wolniej i to po jezdni. A jedyny ich sukces to ominąć stojące na światłach samochody i paradować środkiem jezdni nie dając się wyprzedzić. Normalnie taki sukces że aż panny piszczą.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

                        Odp.: Wycieczki rowerowe

                        Przepisy są przepisami, jak masz ścieżkę dla rowerów (nie ważne jaki to rower) to masz nią jechać i tyle. Zresztą kto na rowerze szosowym jeździ po mieście. Zapomniałem - ostrowieccy klowni.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki rowerowe

                          20:37kamieniem rzucasz a sam zes pewnie lajdak. jesli przepisy sa idiotyczne to trzeba je lamac .widac byly tworzone przez jakiegos janusza ktory w zyciu nie jechal rowerem szybciej niz 15km/h.poza tym powiedz tez wszystkim pieszym lazacym po sciezkach rowerowych i paniom z pieskami tudziez wozkami zeby dostosowali sie do przepisow

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki rowerowe

                          A czy koniecznie właściciel kolarzówki MUSI jechać jezdnią? Czy nie można w mieście normalnie po ścieżce a poza miastem gdzie ruch mniejszy jechać szybko drogą? Nieeee ja mam kolarzówę to mi wolno. Będęy. jechał jezdnią środkiem. Niech się kierowca patrz

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki rowerowe

                          Nie musi. Pomieszkaj w stołycy tego batustanu tak z rok i zobacz jak się zachowują ludzie na ulicach. Wtedy będziesz musiał chyba importować żółć, którą tu wylewasz :) Mnie dla przykładu irytują: Grażyny i Dzesiki jeżdżące jak święte krowy swoimi "Holendrami" (bo przepisy są dla słabych), ksiezniczki z psami - chodzące po ścieżkach i chodnikach, bombelky wszelkiej maści jeżdżące bez kasków na hulajnogach i rowerach, no i przede wszystkim ludzie, którym przeszkadza :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę