Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

Ilość postów: 20 | Odsłon: 983 | Najnowszy post
  • Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

    – To jest tylko pytanie, które mówię w tej chwili, a na którym miejscu w skali kraju jest szpital ostrowiecki z zadłużeniem, jeżeli chodzi o zadłużenie – pytała na sesji, jaka odbyła się 26 czerwca 2019 roku Małgorzata Bień, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Ostrowieckiego. Mówiła także: „(…) My prosiliśmy, żeby coś zrobić, ale wy nie robiliście nic. Popieraliście działania dyrektora, który doprowadzał do tego, że szpital tonął w długach. Staczał się po równi pochyłej (…) O to co w sprawie powiększającej się straty szpitala robi starosta Marzena Dębniak, wicestarosta Andrzej Jabłoński, członkowie Zarządu: Agnieszka Rogalińska i Łukasz Dybiec oraz wspomniana wcześniej Małgorzata Bień pyta dziś Zbigniew Duda, radny z Klubu Prawa i Sprawiedliwości. – Gdy byłem starostą strata szpitala za cztery lata wyniosła ponad 27 milionów złotych, dziś, po trzech latach władzy ludzi z KWW Jarosława Górczyńskiego wynosi ona ponad 33 miliony złotych – komentuje radny z Klubu PiS i pyta, w którą stronę zmierza ostrowiecki szpital.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

        Przepraszam bardzo, nie znam się na ekonomii, tylko pytam - czy w liczbie 33 milionów straty na dzień dzisiejszy, mieści się również liczba 27 milionów sprzed 3 lat?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

          Widzę gościu 00:34, że nie tylko nie znasz sie na ekonomii, ale też nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Pisze w treści artykułu jak wół:

          Z linku: "Pełną tabelę publikujemy poniżej, jednak naszą redakcję najbardziej interesowała strata szpitala. Z danych przedstawionych nam przez Tomasza Kopca, dyrektora naczelnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim wynika, że w 2015 roku strata wyniosła minus 2 163 000 złotych, w 2016 roku minus 4 225 000 złotych, w 2017 roku – minus 4 597 000 złotych, 2018 – 16 522 000 złotych, w 2019 roku – 12 106 000 złotych, w 2020 roku – 8 872 000 zł, a w miesiącach od I do X 2021 roku – 12 239 000 złotych."

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

            Grzecznie prosiłem, a w zamian dostałem impertynencje i złośliwości, co świadczy o braku kultury z Twojej strony. Dla mnie to nie nowość, jeśli chodzi o ludzi z PISu. Nie jest również nowością zasada, że przeważnie nie umieją pisać w języku polskim, mieniąc się największymi patriotami. Przemiły gościu, zapamiętaj sobie na zawsze - nie "pisze w treści artykułu jak wół", a JEST NAPISANE. Rezygnuję z dalszej dyskusji z Tobą, bo musiałbym się zniżyć do Twojego poziomu, a to byłoby zbytnim poświęceniem z mojej strony.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

              10:19, kulturę, umiejętność pisania w języku ojczystym, masz okazję zobaczyć u wyborcy PO z godziny 07:34.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

                12:42. Ale Ty wygrywasz w zawodach na analfabetyzm, gdyż byłeś/aś pierwszy, bo już o godz. 07:32 i Ty zostajesz liderem. Gratuluję. Jak ja lubię te wasze pisowskie tłumaczenia "ale on się wcześniej pluł". Piaskownica i infantylizm na poziomie 4 letnich dzieci. Niech się to już szybko skończy.....

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

                  12:56, widzę, że mam do czynienia z jasnowidzem, kiepskim zresztą. Otóż muszę cię zmartwić, post z 07:32 nie jest mój, z prostej przyczyny, bo o tej godzinie jeszcze spalem. Swoją drogą, dziwne, że zauważyłeś brak kultury i brak umiejętności pisania w języku polskim, a w poście z 07:34...ale to żadna nowość, to takie nowoczesne peowskie, na poziomie dwulatka. Nie pozdrawiam i do dyskusji też nie zapraszam. Mam nadzieję, że rozumiesz po polsku.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

                    zresztą, zresztą, zresztą, zresztą, zresztą, zresztą, zresztą,

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

                      Masz jakieś wątpliwości do"zresztą"?:)))

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                    Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

                    12:56, muszę się kiepski jasnowidzu poprawić, bo mnie też posadzisz o analfabetyzm... fragment mojej wypowiedzi z 13:23, prawidłowo powinien brzmieć, że zauważyłes brak kultury i brak umiejętności pisania w języku polskim u gościa z 07:32, a nie zauważyłeś u zwolennika PO z 07:34. Dalej wszystko się zgadza, włącznie z brakiem pozdrowień i niechęcią dyskusji z tobą.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

              Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

              10:19 Brawo.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

        Kiedy sasin odda 70 mln za zamarnowane karty wyborcze drukowane u lewackich niemcow?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

          Wiadomo już coś o tych 100 tys. ze starostwa za poprzedniego starosty?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

            A to wina Kaczyńskiego i tych 500+.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

              Gościu 07:34 ty jako dyżurny klasyk wchodzisz z butami do dyskusji stwierdzeniem, że "A u was Murzynów biją!".

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

                Starosta i dyrektor naczelny tłumaczą się z sytuacji w ostrowieckim szpitalu?

                https://naostro.info/starosta-i-dyrektor-naczelny-tlumacza-sie-z-sytuacji-w-ostrowieckim-szpitalu/

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Z. Duda: To jest naprawdę skandal, doprowadzić do ponad 33 milionowej straty w szpitalu w...

                  Współczuje pani staroście tych nieprzespanych nocy:)

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę