Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Zdrada stanu.

Ilość postów: 239 | Odsłon: 15997 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Zdrada stanu.”.
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          A to dobre.Morawiecki i prawda to dwie sprzeczności.Nosek to pewnie już ma jak stąd do Paryża.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Brawo uśmiechnięci..

                          Kilka tysięcy osób straci pracę! Zarząd PKP Cargo zdecydował o masowych zwolnieniach

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          10:41 Oj głupiutki jesteś antypolski tusskowy propagandzisto.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców - Albert Einstein

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          https://wpolityce.pl/polityka/700142-nie-ma-mozliwosci-by-zalatwila-to-wspolpracownica-tuska

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Ile jeszcze abyśmy zrozumieli prawdę..

                          NEWS Telewizji Republika! Kursant KGB ma dostęp do amerykańskich tajemnic

                          Z najnowszych ustaleń Telewizji Republika wynika, że negatywnie zweryfikowany funkcjonariusz SB rozpracowujący Kościół, po kursie KGB w Moskwie został członkiem Rady Nadzorczej kluczowej spółki Polskiej Grupy Zbrojeniowej - Wojskowych Zakładów Elektronicznych. Podmiot ten współpracuje z amerykańskimi koncernami: Raytheon i Lockheed Martin przy programie budowy obrony przeciwlotniczej średniego zasięgu Wisła.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Henryk Grobelny w federacji walczącej z dezubekizacją. "Cieszmy się, że mamy esbeków"

                          Henryk Grobelny, były oficer SB, zasłużony w rozpracowywaniu Kościoła i absolwent kursu sowieckiej KGB, jest członkiem Rady Nadzorczej Wojskowych Zakładów Elektronicznych S.A. W wolnych chwilach udzielał się też w Zarządzie Krajowym "Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP". Czołowej organizacji walczącej z ustawą dezubekizacyjną.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Grobelny wyprosił szkolenie KGB w Moskwie, z MSW wyleciał w 90' roku [DOKUMENTY]

                          "Uprzejmie proszę o wyrażenie zgody na zakwalifikowanie mnie w poczet kandydatów ubiegających się o ten wyjazd. […] Udział w przeszkoleniu pozwoliłby mi na wzbogacenie wiedzy operacyjnej do efektywnego wypełniania obowiązków służbowych" - tak w 1986 roku roku Henryk Grobelny zabiegał o wyjazd do Moskwy. Oprócz tego, prof. Sławomir Cenckiewicz pokazał jeszcze drugi dokument - decyzję o wyrzuceniu Grobelnego poza resort spraw wewnętrznych w 1990 roku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          tussk 129kk!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 178

                          Odp.: Zdrada stanu.

                          Szkoda mi was. Wy żyjecie non stop w 1989 roku a tu bach ! upłynęło 35 lat... i teraz te komuchy z okrągłego stołu rządzą? ludzie walnijcie się w łeb

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          tusk pod sąd.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Przynajmniej Tusk wymyślił i wybudował gazoport i baltic pipe. A nie! To nie on. On nic nie wybudował. Nawet aby spełnić obietnicę poprzestawiał znaki w 2012, aby zwykłe drogi stały się ekspresowe bez modernizacji. Taki wódz to skarb. Oczywiście dla tych, którzy tym wodzem z zagranicy władają.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          "Gazeta Polska": Niemcy już rządzą Odrą. Polska ma wykonywać ich "zalecenia"

                          Kilka tygodni po konsultacjach polsko-niemieckich rząd przygotował nową ustawę dotyczącą Odry. Likwiduje ona 71 z 76 zaplanowanych inwestycji w rzekę Odrę. Teraz wzdłuż drugiej co do wielkości rzeki w Polsce mają powstać mokradła, a większa część infrastruktury zostanie rozebrana. To oznacza wprost realizację postulatów rządu niemieckiego, a przy okazji uderza w żeglowność Odry, bezpieczeństwo mieszkańców dorzecza i pomysł rozwoju portów Szczecin Świnoujście - pisze "Gazeta Polska".

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Gruzini napadali na podróżnych przy S17. Okradali ich na MOPie

                          Sąd tymczasowo aresztował 54- i 44-latka, którzy są podejrzani o kradzieże na parkingu przy drodze ekspresowej S17 w woj. lubelskim - podała w czwartek policja. Obywatele Gruzji zostali zatrzymani po pościgu. Jak poinformowała kom. Ewa Rejn-Kozak z policji w Puławach, sprawcy okradali osoby, które zatrzymywały się w Miejscu Obsługi Podróżnych w Olempinie w gminie Markuszów przy S17.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Uśmiechnięte zdrajcy którzy głosowali na..

                          Agent SB nowym wiceministrem w rządzie Tuska. Kim jest i kim był Sławomir Rogowski?

                          "Ministra" kultury i dziedzictwa narodowego Hanna Wróblewska wręczyła powołanie Sławomirowi Rogowskiemu, który od poniedziałku pełni funkcję podsekretarza stanu w MKiDN - poinformowano na stronie resortu kultury. Tymczasem Instytut Pamięci Narodowej już w 2010 roku informował, że Rogowski Był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Tussk zdrajca Polski!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          Będzie siedział np.za nord strem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zdrada stanu.

                          "(...) W Goręczynie nie było ludzi o nazwisku Tusk. Tuskowie byli w sąsiednim Somoninie no i w powiatowym mieście Kartuzy. Kiedyś na lekcji pytałem dzieci o kaszubskie nazwiska, bo nie tylko ja je uczyłem, one mnie również. I wtedy któryś z chłopców zapytał mnie ze śmiechem: – No jo, a pan wie, co to je tusk? – No, nie wiem… – To je taci pies wielorasowy, taci kundelek… Dzieci wybuchnęły śmiechem. Wytłumaczyłem im, że wiele nazwisk powstało od przezwisk, bo kiedyś, zwłaszcza na wsi, nazwisk nie było, przywoływano się przezwiskami. Tłumaczyłem, że nie wolno śmiać się z żadnego nazwiska, człowiek nie może się nazwiska wstydzić, przez szacunek dla przodków. Jako przykład braku szacunku dla przodków podawałem fałszywe nazwiska Żydów. (...)"

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
94 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Kamo Polska Kamil Pastuszko
Branża: Elektryczne usługi
Dodaj firmę