Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

Ilość postów: 32 | Odsłon: 3859 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła”.
  • Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

    Szkoda,że tak szybko...

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

      Kiedy jest pogrzeb?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

        Z tego co pamiętam,to miała na imię Jadwiga.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

          To była moda ,kobieta na opowiedzieć stanowisku, szkoda że nie była dyrektorem ,jak uczenszczałem do tej szkoły

          Gość_Ucen
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

          Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

          Ja też kończyłem "dwójkę". Pani Jadwiga to była klasa nauczycielka, zresztą jak większość nauczycieli z tej szkoły. Jeśli ktoś będzie wiedział kiedy pogrzeb proszę napisać.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

          Mnie też uczyła fizyki i bardzo dobrze mnie nauczyła bo później w innych szkołach nie miałam żadnego problemu ..ja też kończyłam ,,dwójkę" i mile wspominam tamte lata. Pani Śliwińska była Kobietą bardzo mądrą .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

            Nie róbcie plotek, Jadzia żyje. Straszne, do czego potrafi doprowadzić niesprawdzona informacja, ile krzywdy można człowiekowi zrobić głupią plotką. Mam nadzieję, że ona nie czyta tych bzdur.

            Gość_jp
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

            Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

            Zawsze piękna i elegancka. Ach, jak mnie się ona podobała! W czasie klasówek pani Śliwińska odwrócona do nas tyłem wycierała na mokro tablicę. Wtedy były takie śliskie tablice, mokre lśniły jak lustro. I w tej mokrej tablicy odbijała się klasa - odwrócona do nas tyłem upominała po nazwisku niesfornych i ściągających. Sala nr 34.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

              w dwójce nie uczyła Krystyna Śliwińska tylko Jadwiga

              Gość_matka
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

                Jeżeli to prawda co pisze ja ,to niezła popełnia .Życzę 100 lat .Ludzie na przyszłość ,najpierw werfikujcie ,a potem piszcie.

                Gość_Ucezn
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

                  Chyba pomyliłem się rzeczywiście. Na Naszej Klasie jest opis, z którego wynika, że imię zaczyna się na J. No cóż to już tyle lat... Przepraszam za pomyłkę . Nie zmienia to faktu, ze pani Śliwińska potrafiła zaszczepić we mnie bakcyla fizyki. To mój ulubiony przedmiot w liceum, potem studia techniczne, praca na uczelni i korepetycje własnie z tego przedmiotu.

                  Drugim niezapomnianym pedagogiem był ś,p H. Węsek z Broniewskiego. Też wspominam go z sympatią. A dla pani Śliwińskiej-100 lat.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

                    :)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

                      W ogóle nauczycielom z SP 2 -100 lat bo byli wszyscy z powołania, naprawdę prawdziwi nauczyciele.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

                        Wielka szkoda, że "dwója" - szkoła z wielkimi tradycjami, olimpijczykami, wspaniałymi pedagogami (właśnie pani Jadwiga Śliwińska, pani Maria Kwiecień, pani Joanna Pocheć, pani Lidia Galera,pani Jadwiga Wieczorek, pani Krystyna Artykiewicz, pani Danuta Stawińska, pan Stefan Czarnecki, pan Zbigniew Chmielewski i wielu innych) została w tak brutalny sposób zlikwidowana. Żal, wielki żal.

                        Gość_absolwent
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

                      Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

                      To kto w końcu odszedł z tego padołu ziemskiego?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                      Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

                      jesli za zycia ja usmiercily to to mowia ze,bedzie dlugo zyla;)

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

      zaszła jakaś pomyłka, dziś właśnie 21.02.2018 około 13:45 mijałem panią Śliwińską przy dworcu PKS, zawsze elegancko ubrana i charakterystyczny makijarz- oczy malowane na niebiesko - pani Śliwińska ŻYJE

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Zmarła pani Krystyna Śliwińska - uczyła mnie fizyki w SP nr 2 - dobrze uczyła

        A kto Cię uczył polskiego? MAKIJAŻ. Bo mnie Pani Szczygielska:)

        Gość_Lll
        Zgłoś
        Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę